Montáž

POKLÁDKA FLOORIFY JE DĚTSKOU HROU – ZAMKNOUT A JÍT

Úspora času: tu každý miluje. S praktickým ověřeným zámkovým systémem je pokládka hračkou. Sbohem lepidlo na parkety, vítej Floorify. Podlahu pouze položte, zacvakněte zámek a máte hotovo. Takže Vám zbylo více času na ty skutečně důležité věci v životě.

Pokládka podlahy Floorify rovná se montáž bez potíží!

VÝHODY POKLÁDKY VINYLOVÉ PODLAHY FLOORIFY

IDEÁLNÍ PRO RENOVACE

Podlahy Floorify jsou tenké. Velice tenké. Pouhé 4,5 mm, u řad Planks a Small Tiles dokonce 4,0 mm. To je ideální pro renovace a perfektní pro podlahové topení nebo chlazení. A jedna výhoda navíc: díky minimální výšce můžete jednoduše ponechat stávající dveře. To je bonus.

NA JAKÝKOLIV POVRCH, DOKONCE BEZ PŘÍPRAVY

Stávající podlaha nebo malé nerovnosti? Podkladní písek,…žádný problém, položte Floorify přes něj. Dokonce ty nehezké staré dlaždice tam mohou zůstat.

TICHÁ A BEZPRAŠNÁ POKLÁDKA

Dokonalá pro pokládku v pokojích nebo renovaci stávající podlahy: Jednoduše uřežete Vaši podlahu Floorify ocelovým nožem. Nikoho nebudete obtěžovat hlukem ani prachem!

IDEÁLNÍ PRO PODLAHOVÉ VYTÁPĚNÍ

Podlahy Floorify jsou velmi tenké a to  znamená, že velmi dobře vedou teplo. Můžete je proto kombinovat s podlahovým vytápěním nebo chlazením. Podlahové krytiny Floorify lze dokonale použít v kombinaci s teplovodním nebo elektrickým podlahovým topením i elektrickými topnými fóliemi.

MONTÁŽNÍ NÁVODY a VIDEA

Podívejte se na naše montážní videa a rychle zjistíte, jak jednoduše můžete nainstalovat rigidní vinylová prkna Planks i dlaždice Big Tiles a Small Tiles. Pokládka parket Herringbone ve vzoru rybí kosti nebude s naším videonávodem žádný problém.

Další videa Vám pomohou vyřešit obtížnější místa, např. u trubek, dveří, kuchyňského koutu atd.

Vždy si stáhněte Montážní návod a při pokládce se držte pokynů! Najdete v něm detailní informace o pokládce, přípravě před pokládkou a další užitečné rady.