Proč si vybrat Floorify

Revoluční skok ve vývoji odolného vinylu

Floorify je spojení unikátní inovace zámkových vinylových podlah vysoce odolné konstrukce a povrchu s přirozeně krásným hřejivým designem lamel velkého formátu navíc s absolutní jednoduchostí užívání. Dílce jsou opatřeny povrchovou úpravou Floorify® Quiet Sense Technology s mimořádnou odolností proti nárazům, škrábancům, skvrnám a lihovým fixům.

Díky neobvykle odolnému a teplotně stabilnímu jádru Floorify® Rigid Core ušetříte za stěrkování podkladu a drahé podložky , nebudete řešit u vinylů obvyklé spárování a stříškování lamel ve Vaší prosluněné zimní zahradě. Totální vodovzdornost a velmi rychlá plovoucí pokládka bez složité přípravy až do plochy 20 x 20 m nepřerušená dilatačními profily se pro Vás stane samozřejmostí…

Krásná a jednoduchá k užívání

ODOLNÁ

NEJODOLNĚJŠÍ DOMOV

Naše podlahy jsou odolné vůči nárazu, poškrabání a nežádoucímu zbarvení. Obsahují mimořádně silnou ochrannou, inovativní horní vrstvu s technologií zabraňující nežádoucímu zbarvení a unikátní Floorify® Rigid Core stabilní, pevné a silné jádro.

VODOVZDORNÁ

JAKO RYBA VE VODĚ

Podlahy Floorify jsou odolné proti vodě. Nejen zčásti, ale úplně. Váš obývací pokoj, koupelna a ložnice mohou naprosto splynout: Floorify je doma všude.

KOMFORTNÍ

TAK KOMFORTNÍ, ŽE NEBUDETE MÍT SLOV

Skvělá kombinace zvuk pohlcující podlahy Floorify a podložky Comfort vytváří nádherně měkkou podlahu a akustickou vrstvu.

Proč Floorify?

NEJPEVNĚJŠÍ ZÁMEK NA TRHU – 900 kg/m!

Díky unikátnímu jádru Floorify® Rigid Core a mimořádně robustnímu zámkovému systému je zámkové spojení Floorify až dvakrát pevnější než u 8mm silné laminátové podlahy (450 kg/m) a až 4 krát pevnější než u tradiční zámkové vinylové podlahy LVT (200 kg/m). Nehrozí nebezpečí vzniku spár, smrští-li se podlaha po slunečném dni. Také v případě lokální vysoké zátěže se nemusíte obávat poškození zámkového spojení s následnými výškovými přesahy. Oslavy s tancem a vysoké podpatky nepředstavují pro tuto podlahu žádné problémy!


Slabé zámky při roztahování běžných měkkých vinylových dílců


Slabé zámky při smršťování běžných měkkých vinylových dílců


Silný zámek při smršťování a roztahování rigidních vinylů

NEJODOLNĚJŠÍ DOMOV

Zábava je podstatou života. A občasné nehody jsou jeho součástí. Právě proto jsou naše podlahy odolné vůči nárazu, poškrabání a nežádoucímu zbarvení. Obsahují mimořádně silnou ochrannou, inovativní horní vrstvu s technologií proti skvrnám a unikátní Floorify® Rigid Core jako stabilní, pevné a silné jádro.

Proč? Protože hraní s židlemi by mělo být zábavné. Protože jako rodiče se nemusíte obávat, že si děti hrají. Protože nehoda v kuchyni není katastrofou.

SKUTEČNĚ PEVNÉ PODLAHOVÉ DÍLCE

U tradičních zámkových vinylových podlah jsou podlahové dílce velmi pružné. Jakmile se zahřejí, například přímým slunečním zářením, dokonce vysloveně „změknou“ a také se roztáhnou. Rovněž ztratí vnitřní pevnost (tuhost), která brání tomu, aby se dílce navzájem vytlačovaly ven. Výsledek: tato podlaha se roztahuje v nejslabším místě a vytlačuje hrany dílců nahoru – stříškuje.

Podlahové dílce Floorify jsou pevnější, než parkety nebo velmi kvalitní laminátové podlahy. Když se roztahují, chovají se stejně jako parkety nebo laminátové podlahy: jednotlivé podlahové dílce jsou dostatečně tuhé, aby tlačily na sousední panely, aby se celá podlaha roztahovala do svých dilatačních spár. V každém případě se dílce Floorify skutečně roztahují pouze minimálně díky své mimořádné rozměrové stabilitě. To je důvod, proč je dilatační spára kolem celé podlahy o tloušťce pouze 5mm dostatečná. Plovoucí pokládka bez dilatace je díky neobvyklé stabilitě Floorify možná až do rozměru místnosti 20 x 20 m!


Expanze u běžného vinylu (stříškování)


Expanze u rigidního vinylu

EXTRÉMNÍ ODOLNOST PROTI NÁRAZU

Díky vysoké hustotě jádra Floorify® Rigid Core a kvalitní podložce Floorify Comfort Underlay, je Vaše podlaha Floorify mimořádně odolná proti nárazu. Velká výhoda vůči parketovým podlahám; těžké, padající předměty nezanechají na Floorify žádné stopy. Dokonce ani dlouhodobé otisky těžkého nábytku nezpůsobují protlaky na povrchu podlahy. To je rozdíl proti klasickým tradičním zámkovým vinylovým podlahám, kde velké zatížení vede k trvalým otiskům.

Floorify – impact resistance test:

FLOORIFY MÁ EXTRÉMNÍ ROZMĚROVOU STABILITU ! ZA VŠECH OKOLNOSTÍ

Velkou výhodou rigidní vinylové podlahy je, že ji můžete instalovat na téměř jakýkoliv povrch bez složité přípravy podkladu (stěrkování). Spáry staré dlažby pod Floorify nebudou vidět. Ani drobné nerovnosti podkladu se neprotlačí na povrch.

Vždy pěkný a rovný povrch, stejně jako u skutečných parket.

Pro naplnění výše uvedeného je velmi důležité, aby Vaše rigidní vinylová podlaha byla a zůstala zcela stabilní. A to na dlouhou dobu (podlaha bude samozřejmě ležet celá léta).

Podlahy Floorify mají příkladnou odolnost proti vysokým teplotám až 80°C – můžete je mít bez problémů v prosluněných zimních zahradách, můžete je položit na elektrické topné fólie žádné riziko spárování a stříškování jak je obvyklé u běžných vinylových dílců. Podlaha Floorify je velmi vhodná pro podlahové topení i chlazení.

Floorify zaručuje svoji rozměrovou stabilitu. Podlahu Floorify nelze deformovat, ale vždy si zachovává svůj původní tvar. Rádi bychom vám to ukázali.

Floorify plank race test:

MIMOŘÁDNĚ ODOLNÁ VŮČI NEŽÁDOUCÍMU ZBARVENÍ

Inovativní technologie Floorify odolnosti vůči nežádoucímu zbarvení funguje tak, že skvrny nemohou prosáknout do povrchové vrstvy. Většinu skvrn lze jednoduše odstranit suchým hadříkem. Trvalé skvrny mohou být snadno odstraněny acetonem. A na podlaze nezůstanou žádné stopy!

Floorify – marker test:

HYGIENICKÁ

Podlaha Floorify neobsahuje žádné škodlivé ortoftaláty (DINP) a splňuje emisní kategorii A+. Co se týká emisí TVOC a formaldehydu, patří k nejlepším na truhu. TVOC po 28 dnech deklaruje pod 10µg/m3, přičemž nejpřísnější placené certifikáty uvádí max 100 µg/m3.

ZCELA ODOLNÁ PROTI VODĚ VČETNĚ JÁDRA

Podlahy Floorify jsou odolné proti vodě. Nejen zčásti, ale úplně. Váš obývací pokoj, koupelna a ložnice mohou naprosto splynout: Floorify je doma všude. Jak sprška vody ze sprchy tak i rozlitý gin a tonik Floorify neohrozí.


Nevodovzdorné jádro (např. vinyl nalisovaný na HDF): Bobtnání díky vnikající vodě je velkým rizikem.


Vodovzdorná konstrukce rigidního vinylu

Floorify je vyrobena ze 100% vysoce kvalitního syntetického materiálu. Na rozdíl od výrobků na základě dřevních vláken (parkety, laminát, vinyl nalisovaný na MDF) Floorify nebude bobtnat, když přijde do styku s vodou. Absolutně žádné riziko zvednutých hran!

ULTIMATE PLANK VARIATION – SVĚTOVÝ PRIMÁT 2019!

Technologie taktového lisování Floorify (na rozdíl od naprosté většiny vinylů vyráběných na kontinuálních lisech) umožnila Floorify jako prvnímu výrobci na trhu příjít v roce 2019 s výrazným posunem věrnosti svých podlah s přírodním předobrazem – Ultimate Plank Variation . Pro vysvětlení : na kontinuálních lisech lisech dostanete zhruba 8 unikátních lamel, které se pak dále opakují. Kdežto Floorify přenáší do výroby dvojnásobnou plochu snímané přírodní podlahy – 16 unikátních obrazů dřevěných lamel v řadě Long Planks a 20 unikátních lamel v řadě XL Planks. Váš interiér s Floorify už bude takřka k nerozeznání od dřevěné podlahy s minimem opakování stejného dekoru.

TAK KOMFORTNÍ, ŽE NEBUDETE MÍT SLOV

Vneste do Vašeho domova život díky lidem a hudbě a objevte vrchol pohodlí Vaší podlahy. Skvělá kombinace zvuk pohlcující podlahy Floorify a podložky Comfort vytváří nádherně měkkou podlahu a akustickou vrstvu.

Výsledek? Hřejivá podlaha, kde se vždy cítíte příjemně a která pohlcuje více než 20 dB. Takže si můžete vychutnat každý okamžik klidu a ticha, a to i tehdy když kostky a závodní auta létají v dětském pokoji.

VELMI TICHÁ

Vaše podlaha Floorify pohlcuje zvuk. Na rozdíl od laminátové podlahy, která může vytvářet dunivé účinky a odrážet zvuky v důsledku svého vysokého povrchového napětí. Žádné problémy s nepříjemným klapavým zvukem u podlahy Floorify!